olamysior.com

programy

Programy

Wyjdź z głowy i żyj w pełni!

28-dniowy program Soul Coaching®

Odkryj sekretne przekazy swojego ciała

o programie

Wyobraź sobie siebie: pełną energii, myślącą lekko, patrzącą do przodu i przekonaną, że wszystko idzie w dobrym kierunku!


Wyobraź sobie, że jesteś spokojna i że to jest możliwe dla Ciebie. Co więcej, jest to dla Ciebie naturalny stan, w którym czujesz się dobrze. Doświadczasz nowej jakości w pracy, czerpiesz radość z działania i działasz z lekkością.


Wyobraź sobie, że czujesz energię i radość, jesteś spełniona i szczęśliwa!


Ten program to sposób na wyjście z głowy i doświadczenie siebie w pełni!

powiadom o sprzedaży >

Zatrzymaj się

Co by było możliwe, gdybyś zatrzymała się i pozwoliła sobie wypaść z obiegu? Uwolniła się od ciągłej gonitwy myśli i poczuła spokój? Odpuściła myślenie o sobie, że jesteś niedostateczna i doświadczyła luzu i relaksu?


Zatrzymaj się! 28-dniowy program Soul Coaching® to podróż przez cztery żywioły, podczas której odgruzujesz swoje myśli, emocje i życie. W 28 dni wyjdziesz z kultury zapierdolu. Zobaczysz, że na wszystko jest czas. Poczujesz spokój i że wszystko możesz.

28-dniowy program Soul Coaching®

Zatrzymaj się. Odpuść. Pozwól sobie być.

powiadom o sprzedaży >

o programie

Otrzymaj powiadomienie
o kolejnych edycjach moich kursów

Zapisz się na moją listę, a otrzymasz powiadomienie o kolejnych edycjach moich kursów. Co więcej, odbierzesz w prezencie medytację Świątynia Zatrzymania, dzięki której już dziś odkryjesz w sobie miejsce spokoju, do którego zawsze możesz wrócić, by uwolnić głowę i poczuć siebie.

zapisz się >