olamysior.com

Przez 10 lat budowałam marki w branży mody. Prowadziłam dwie własne firmy. Szkoliłam, doradzałam, występowałam jako ekspert.


Żyłam w napiętym do granic możliwości grafiku. Byłam twarda do bólu i myślałam, że to moje jedyne oblicze. Poznanie siebie nie było dla mnie ważne. Ważna była praca i tylko praca.


Pewnego dnia poczułam, że mimo moich sukcesów jestem pusta w środku. Dlatego zatrzymałam się. Zawiesiłam biznes na rok. Pozwoliłam sobie wypaść z obiegu.


Otworzyłam się na siebie. Odpowiedziałam na wołanie mojego ciała, które chciało uwolnić się od wstydu i poczucia winy i zostać w pełni zaakceptowane i poczute.


Wyszłam z głowy i z zaufaniem do siebie i do swojego ciała weszłam w swoją moc. I w końcu poczułam, że naprawdę mogę.


Od teraz działam z radością i krok po kroku realizuję mój kobiecy potencjał: wrażliwości, zwierzęcego czucia i tworzenia z miejsca mocy.

o mnie

od serca

o mnie

Ola Mysior – Certyfikowany Soul Coach, Strateżka, Przedsiębiorczyni z 10-letnim doświadczeniem w budowaniu marek i komunikacji w branży mody. Założycielka dwóch firm, Akademii Biznesu Mody Fashion PR Talks i kolektywu strategicznego Pop Up Grupa. Z wykształcenia PR-owiec i krytyk literacki.


Przez 10 lat zawodowo budowała marki i kampanie modowe nagradzane w branżowych konkursach. Była również konsultantem dla właścicieli biznesów w branży mody. W 2019 r. przeprowadziła cykl autorskich warsztatów „Strategia osobista” w temacie odkrywania powołania i budowania świadomego życia zawodowego.


W 2020 roku, z dnia na dzień, zmęczona kulturą „zapierdolu”, życiem w ciągłej wewnętrznej i zewnętrznej presji oraz byciem niewolniczką zawodowego statusu wzięła rok wolnego i zaczęła poznawać siebie. Jej wewnętrzne poszukiwania zaowocowały nową ścieżką zawodową jako Soul Coach. Obecnie, na sesjach indywidualnych i w programach mentoringowych, uczy właścicielki biznesów, głównie z branży kreatywnej, jak zatrzymać się, odpuścić i na nowo poczuć siebie.

o mnie

pro

Pewnego dnia poczułam,
że mimo moich sukcesów
jestem pusta w środku.

Pewnego dnia poczułam, że mimo moich sukcesów jestem pusta w środku.

A jaka jest Twoja historia?Porozmawiajmy.

Jeśli jesteś właścicielką biznesu z minimum 3-letnim stażem w prowadzeniu własnej działalności lub z szefową na kierowniczym stanowisku w firmie, umów się ze mną na bezpłatną sesję wstępną.

umów się >